Fudbaleri Bajerna iz Minhena su rezultatom 4:1 pobedili Arminiju Bilefeld.

Izvor: SN

Autor: SN

Bajernov
Photo by Sascha Steinbach - Pool/Getty Images

Bajern nije dozvolio Arminiji ni da se ponada da može da izvuče bod i prvi gol postigli su već u 8. minutu, kada je strelac bio Tomas Miler.

Robert Levandovski nam iz kola u kolo pokazuje zašto je jedan od najboljih napadača u Evropi, a Arminija je to osetila i na svojoj koži.

"Leva" ih je "častio" prvo u 25. minutu, a onda i u 45. minutu za ubedljivih 3:0 već na poluvremenu, u kom Arminija nije imala niti jedan šut u okvir gola, ali su najbolju priliku propustili krajem prvog dela.

U nastavku je Bajern igrao se desetoricom, pošto je Koliso isključen u 76. minutu, ali je tada na semaforu već stajalo 4:1, pošto je Tomas Miler postigao svoj drugi gol u 51. minutu utakmice, a 7 minuta kasnije utešni gol za Arminiju postigao je Doan.

Bajern sada ima 9 bodova i prati u stopu prvoplasirani Lajpcig.