Subota, 17.10.2020.

20:22

Sampdorija "zgazila" Lacio

Fudbaleri Sampdorije su rezultatom 3:0 pobedili Lacio u utakmici 4. kola italijanske Serije A.

Izvor: SN

Autor: SN

Sampdorija

Lacio je sezonu iza nas igrao fantastično i završio je na 4. mestu, pa su ostvarili plasman u Ligu šampiona.

Sada situacija nije takva, imaju po jednu pobedu i remi i dva poraza u Seriji A, a poslednji je stigao od Sampdorije u ovom 4. kolu.

Sve je počelo od Fabija Kvaljarele, koji je u 32. minutu "načeo" Lacio golom iz kaznenog prostora, kada je na centaršut reagovao u pravom momentu i glavom sproveo loptu u mrežu.

Nije prošlo ni 10 minuta, a Lacio je već imao dva gola zaostatka.

Sada je strelac bio Tomazo Ođelo, koji je spoljnim delom stopala udario po lopti i postigao veoma lep gol za ubedljivih 2:0 u korist Đenovljana.

Konačan rezultat, postavljen je u 74. minutu kada je Damsgard kaznio lošu reakciju odbrane Lacija i pogodio gornji levi deo, gde golman gostiju nije mogao da dohvati za 3:0, koliko je stajalo na semaforu.