Nedelja, 27.09.2020.

23:00

Juventus sa igračem manje remizirao sa Romom

Fudbaleri Juventusa odigrali su 2:2 sa Romom na gostovanju u drugom kolu Serije A.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Getty Images

Roma je u ovoj utakmici ima prednost u dva navrata, a poveli su po prvi put već u 31. minutu kada im je dosuđen jedanaesterac zbog igranja rukom.

Veretut je preuzeo odgovornost izvođenja tog penala i pretvorio ga je u gol za vođstvo od 1:0, a evo kako je to izgledalo.

Malo je falilo da Šćešnji odbrani penal, ali je lopta od stative završila u mreži.

Juventus je uspeo da dođe do izjednačenja, takođe preko jedanaesterca, a njega je u gol pretvorio jedan od najboljih igrača svih vremena, Kristijano Ronaldo u 44. minutu utakmice.

Ipak, Veretut je do kraja prvog dela utakmice uspeo da se po drugi put upiše u strelce, a to je učinio posle kontra napada koji je usledio nakon što je Juventus loše izveo slobodan udarac.

Juventus je u 62. minutu ostao sa igračem manje, kada je Rabio isključen, a tu situaciju možete videti OVDE.

Za konačnih 2:2 postarao se Kristijano Ronaldo, koji je izjednačujući gol postigao samo sedam minuta nakon isključenja francuskog veznog fudbalera.