Utorak, 22.09.2020.

22:25

Ivanović debitovao, VBA eliminisan od Brentforda

Fudbaleri Vest Bromvič Albion izgubili su na svom stadionu od Brentforda posle penala u šesnaestini finala Liga kupa.

Izvor: PT

Autor: PT

(Photo by Carl Recine - Pool/Getty Images)

Branislav Ivanović, nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije, debitovao ja na ovom susretu za domaći sastav i na terenu je proveo 59. minuta.

Ivanović je očekivano igrao na poziciji štopera i sasvim solidno je izgledao na terenu.

VBA je poveo u 56. minutu preko Robsona-Kanua (penal), a samo dva minuta kasnije Markondes je izjednačio.

Ekipa Slavena Bilića ponovo je došla do prednost sa bele tačke, s tim što je ovoga puta strelac bio Edvards u 66. minutu. Brentford je u 73. minutu izjednačio, takođe iz penala, i do isteka regularnog dela meča nismo videli više golove.

Na penalima Brentford je bio bolji i plasirao se u osminu finala.

Plasman dalje obezbedila je i ekipa Vest Hema koja je pobedila Hal sa 5:1. Strelci su bili Snodgras jednom, i Hale, odnosno Jarmolenko dva puta. Vilks je postigao jedini gol za goste.