Nedelja, 20.09.2020.

22:08

Lester kroz goleadu do novih bodova VIDEO

Fudbaleri Lestera savladali su Barnli u drugoj rundi Premijer lige. Videli smo goleadu i pobedu "lisica" rezultatom 4:2 (1:1).

Izvor: SS

Autor: SS

Photo by Peter Powell - Pool/Getty Images

Tim Brendana Rodžersa je tako zadržao maksimalan učinak, dok je Barnli upisao i drugi poraz.

Ipak, prvi su do prednosti u ovom meču došli gosti, koji su u 10. minutu poveli golom Vuda.

Isto toliko minuta bilo je potrebno Lesteru da odgovori. Asistent je bio Kastanj, a strelac Barns za 1:1.

Potpuni preokret Lesterom autogolom je doneo Piters u 50. minutu, a samo 10 minuta kasnije je Džastin duplirao vođstvo.

Neizvesnost u finiš susreta unosi Dan golom u 73. minutu, ali je to bilo kratkog daha.

Prat je pet minuta kasnije postavio konačnih 4:2 i obezbedio trijumf Lesteru.