Nedelja, 20.09.2020.

18:14

"Minimalci" Rada i Novog Pazara, Proleter "osvojio" Suboticu

Odigrane su još tri utakmice osmog kola Linglong Superlige Srbije, a sa tri boda iz njega izlaze Rad, Novi Pazar i Proleter.

Izvor: SS

Autor: SS

"Građevinari" su na Banjici dočekali Javor i novom treneru Goranu Njegušu podarili prvu pobedu od kako je seo na klupu.

Utakmica je rešena u 74. minutu kada je Milan Lazarević dao gol za pobedu Rada,

Novi Pazar je na sličan način trijumfovao na svom terenu protiv Inđije.

Jedina razlika je u tome što je gol za pobedu postigao mnogo ranije, već u sedmom minutu.

Strelac je bio Branislav Tomić i, ispostavilo se kasnije, već tada postavio konačnih 1:0.

Više golova je bilo u Subotici gde je Spartak posustao posle dobro početka sezone.

Proleter je poveo u 19. minutu golom Siniše Babića, a Nemanja Nikolić izjednačio samo tri minuta kasnije.

Ipak, gol-odluke postiže Ognjen Mitrović u 72. minutu i odnosi u Novi Sad vredne bodove.