Nedelja, 20.09.2020.

17:10

Brajton projurio kroz Njukasl, "kung-fu" crveni za Bisumu VIDEO

Fudbaleri Brajtona su savladali Njukasl na gostovanju ubedljivim rezultatom 3:0 (2:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Brajton projurio kroz Njukasl,
Photo by Lindsey Parnaby - Pool/Getty Images

Gosti su od početka meča pokazali zašto su došli na "Sent Džejms Park", iako su pred ovaj meč šanse bile podjednake.

Već posle sedam minuta igre na semaforu je stajao rezultat 0:2 u korist Brajtona.

Nil Mupaj je bio strelac oba gola. Prvi je dao iz penala u četvrtom minutu.

Drugi je postigao iz igre, posle centaršuta Trosarda sa desne strane.

Potom dugo nije bilo novih uzbuđenja, niti gola u mreži, a najbolju priliku imao je Leandro Trosard kada je pogodio stativu.

Bilo je to u 71. minutu, a 12 minuta kasnije Aron Konoli je otklonio sve dileme oko pitanja pobednika.

I onda, kada je sve bilo rešeno, videli smo glupost Ivesa Bisume koji je "kunf-fu" potezom udario u glavu igrača Njukasla.

Sudija Kevin Frend je pogledao snimak i VAR je jasno pokazao da je to direktan crveni karton.