Subota, 19.09.2020.

20:00

Fiorentina pobedom otvorila novu sezonu Serije A VIDEO

Fudbaleri Fiorentine savladali su Torino na otvaranju nove sezone Serije A – 1:0 (0:0).

Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je ceo meč.

Dušan Vlahović je na teren ušao u 79. minutu.

Milenković je zbog oštrog starta dobio žuti karton već u 15. minutu, pa je do kraja utakmice morao da bude oprezan.

Kuame i Riberi imali su po jednu solidnu priliku u nezanimljivom prvom poluvremenu.

Na startu drugog dela, Kristijan Biragi postiže gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

Fiorentina je pravila pritisak i bila blizu vodećeg gola u poslednjih 20 minuta, i on je stigao u 78. minutu.

Kijeza je odlično pronašao Kastrovilija posle prodora, koji dovodi domaćina u vođstvo.

Fiorentina (1) v 0 Torino: G. Castrovilli 78\' from r/soccer