Petak, 18.09.2020.

23:10

Iranci "prete" Partizanu, Šarlroa na šest od šest u Belgiji

Šarlroa ima maksimalan učinak u prvih šest kola belgijskog prvenstva i to svakako mora da brine struku Partizana pred duel sa Belgijancima.

Izvor: SS

Autor: SS

Iranci
Photo by Amin M. Jamali/Getty Images

Lider tamošnjeg šampionata je u šestom kolu dočekao drugoplasirani Beršot i savladao ga sa 3:1 (1:0).

Nikakve drame nije bilo, iako su se sastala dva najbolja tima u dosadašnjem toku sezone.

Šarlroa je poveo u 29. minutu kada je Iranac Kaveh Rezai na asistenciju Morioke zatresao mrežu.

Na 2:0 povisio je još jedan Iranac Ali Golizadeh u 55. minutu, a Rezai je stavio tačku na meč u 87. golom iz penala.

Utešni gol gosti su postigli tek u prvom minutu nadoknade kada je Suzuki postavio konačnih 3:1.

Pre toga se gotovo ništa nisu pitali na stadionu na kom će Partizan gostovati u četvrtak, 24. septembra.