Petak, 18.09.2020.

20:15

Bojić i Čović doneli bodove Vojvodini

U prvoj utakmici osmog kola Linglong Superlige fudbaleri Vojvodine su savladali Radnik iz Surdulice rezultatom 2:0 (0:0).

Izvor: SS

Autor: SS

Susret na "Karađorđu" je rešen u drugom poluvremenu, a golove su postigli Petar Bojić i Nemanja Čović iz penala.

Vojvodina je tako, makar na dva dana, preskočila Spartak, Partizan, Radnički i Mladost, te zauzela drugu poziciju na tabeli.

Tim Nenada Lalatovića bio je bolji tim i u prvom poluvremenu, uputio 17 udaraca ka golu rivala, ali nijedan nije pogodio cilj.

U nastavku je dominacija dobila potvrdu. Najpre je goste načeo Bojić u 56. minutu.

Samo 11 minuta kasnije sudija Ivković je dosudio jedanaesterac za "lale".

Najstrožu kaznu izveo je Čović i postavio konačnih 2:0 u ovom susretu.