Utorak, 11.08.2020.

22:08

Nikolićeva Lokomotiva uspešna na teškom gostovanju

Fudbaleri moskovske Lokomotive pobedom su počeli novu sezonu ruske Premijer lige.

Izabranici srpskog stručnjaka Marka Nikolića su sa 2:0 savladali Rubin u Kazanju.

Pitanje pobednika je rešeno već u prvom poluvremenu, da bi u drugom domaćim sebi dodatno zakomplikovao život sa dva crvena kartona.

Prvi gol na meču "pao" je već u drugom minutu kada je mrežu Rubina zatresao Mirančuk.

Visokih 2:0 je bilo već u 26. minutu posle druge asistencije Rubčinskog, a prvog pogotka Barinova.

U 46. minutu crveni karton je dobio Slutski, doduše van terena, ali je u 65. hrvatski igrač Begić isključen sa terena zbog nesportskog povlačenja.

Rubin je dominirao tokom drugog poluvremena i imao pet šuteva ka golu protivnika, naspram jednog ka svojoj mreži, ali to im nije pomoglo da dođu barem do počasnog pogotka.