Subota, 01.08.2020.

20:20

"Katastrofa – zbog čega ovo? Kome treba ovakav poklon?"

Trener Napretka Dragan Ivanović nije bio zadovoljan nakon poraza od Partizana na svom terenu od 3:1.

Izvor: MT

Autor: MT

Starsport

Crno-beli su do prvog trijumfa u sezoni stigli posle preokreta u drugom poluvremenu.

Jedna od zanimljivih situacija u završnici bio je dosuđeni penal za goste u 85. minutu, kada je Bojan Ostojić bio fauliran, a Bibras Natho sigurno izveo najstrožu kaznu.

Strateg domaćih izneo je svoje utiske.

"Blago rečeno katastrofa! Zbog čega ovo? Kome treba ovo? Ovakav neki poklon. Žao mi je mojih momaka. Utakmica fer i korektna sve do ovog penala, čemu sve to", rekao je Ivanović.

Takođe, Ivanović je prokomentarisao golmana Mladena Živkovića, koji je početkom drugog poluvremena kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona, nakon sudara sa Lazarom Markovićem.

"Mislim da je slomljena noga, od tog trenutka nije mi bilo do gledanja utakmice", dodao je on.