Utorak, 14.07.2020.

20:56

Vigan ponizio Hal sa sedam "komada" za 45 minuta

Fudbaleri Vigana deklasirali su ekipu Hala rezultatom 8:0, u 44. kolu engleskog Čempionšipa.

Izvor: MT

Autor: MT

Vigan ponizio Hal sa sedam
Photo by Nathan Stirk/Getty Images

Domaći igrači su naročito raspoloženi bili u prvom poluvremenu, kada su postigli čak sedam golova.

Ovom pobedom Vigan je osigurao opstanak u drugom po rangu takmičenju, dok je Hal ostao u zoni ispadanja i u poslednja dva kola moraće znatno da podignu nivo igre ukoliko želi da i naredne sezone igra u ovoj ligi.

Prednost domaćima već u 2. minutu doneo je Nejsmit, da bi se na novi gol čekalo do 27, kada je pogodio Mur.

Do pauze Mur je postigao još jedan gol, a u strelce su se upisali još i Dauel (x2), Lav i Vilijams.

Konačan rezultat utakmice postavio je Dauel u 65. minutu, čime je stigao i do het-trika.