Utorak, 07.07.2020.

23:56

Atletiku samo bod u Vigu VIDEO

Fudbaleri Selte i Atletiko Madrida su remizirali rezultatom 1:1 u 35. kolu španske LaLige.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/SALVADOR SAS

Atletiko je čak 15. remijem ove sezone dopustio Sevilji da se eventualnom pobedom izjednači sa njima na tabeli, dok je Selta osvojila bitan bod u borbi za opstanak.

Domaćin je doživeo veliki šok već u prvom minutu, pošto je Alvaro Morata uspeo da donese prednost "jorgandžijama".

To je bilo praktično jedino zanimljivo što se moglo videti u Vigu tokom prvih 45 minuta.

Ali, već u četvrtom minutu drugog poluvremena mogao se videti i drugi go, kada je Mendes poslao loptu do Beltrana koji je izjednačio na 1:1.

Do kraja meča Selta je bila bolji rival, imala je par velikih šansi, ali su mreže mirovale. U 89. mimnutu sudija Hose Sančes je zaustavio igru jer je ekipa domaćina zatražila penal. Konsultovana je VAR soba, ali najstrože kazne nije bilo.