Četvrtak, 27.02.2020.

19:46

Golčina Aleksića za nadu protiv Sportinga VIDEO

Srpski napadač Danijel Aleksić postigao je fenomenalan gol za svoj Bašakšehir duelu Lige Evrope.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU

Aleksić je u 45. minutu doneo prednost od 2:0 turskom klubu, koji se za plasman u osminu finala LE bori sa Sportingom (prvi meč 3:1 za Portugalce).

Golgeter iz Srbije je preuzeo odgovornost kod izvođenja slobodnog udarca, a onda sa ivice šesnaesterca, gde se spajaju dve linije, uputio neverovatan udarac levom nogom.

Mladi Maksimijano, golman Sportinga, ostao je ukopan u mestu, pa nije stigao da reaguje na izuzetno precizan udarac Aleksića.

Na poluvremenu meča Bašakšehir – Sporting je 2:0, a sve mečeve šesnaestine finala Lige Evrope pratite putem našeg portala.