Teves i dalje ima "top" u nozi VIDEO

Iako ima 36 godina, Karlos Teves i dalje raspolaže razornim udarcem.

Teves i dalje ima
Photo by Marcelo Endelli/Getty Image

Sjajni Argentinac je u nedelju pokrenuo Boku Juniors do pobede nad Godoj Krusom sa 3:0.

Bivši napadač Vest Hema, Mančester junajteda i Sitija, te Juventusa je postigao sjajan pogodak u 19. minutu.

U punom trku je "raspalio" loptu desnom nogom sa oko 20 metara i zakucao je u mrežu protivničkog gola.

Teves je potom spremio gol kojim je Eduardo Salvio "overio" pobedu u 82. minutu, da bi isti igrač postavio i konačan rezultat u 87.

Boka je druga u argentinskoj Primeri sa tri boda zaostatka za najvećim rivalom River Plejtom, dva kola pre kraja sezone.