Nedelja, 23.02.2020.

21:06

"Ludnica" u Grčkoj – navijači se peli na stadion, Ranđelović odlučio derbi! VIDEO

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su PAOK u derbiju grčkog prvenstva sa minimalnih 1:0.

Izvor: LN

Autor: LN

"Crveno-beli" su savladali "crno-bele" na "Tumbi", nakon što to u prvom delu sezone nisu uspeli (1:1 u Pireju).

PAOK je imao veći broj šuteva, više lopte u nogama, ali nisu uspeli da ugroze gol gostiju, pa su kažnjeni.

Meč je rešio srpski fudbaler Lazar Ranđelović u 49. minutu. Posle prodora saigrača lopta se odbila do doskorašnjeg člana Radničkog iz Niša, a on ju je poslao u kazneni prostor.

Uspeo je da napuca defanzivca domaće ekipe Janiulisa, a lopta se od njega odbial u gol za 0:1.

PAOK je u 55. minutu uspeo da dođe do gola, ali je on poništen zbog ofsajda nakon gledanja VAR tehnologije. Do kraja meča "crno-beli" su imali još jednu šansu, ali je nisu iskoristili.

Kao i obično, fudbal u grčkom derbiju nije bio u prvom planu.

Navijači PAOK-a su napunili stadion, ali se i dalje tražila karta više. Oni koji nisu uspeli da sebi obezbede ulaznicu pred meč su pokušali da uđu na meč tako što su sa spoljašnje strane pokušali da se popnu na stadion.

"Ludi" ultrasi PAOK-a su napravili "ludu" atmosferu, koju možete videti na priloženom videu.