Petak, 21.02.2020.

23:11

Spektakularan remi Betisa i Maljorke

Fudbaleri Betisa i Maljorke igrali su večeras u Sevilji nerešeno 3:3, u 25. kolu La Lige.

Izvor: PT

Autor: PT

Maljorka je dva puta vodila, a Betis je na početku drugog poluvremena preokrenuo.

Ipak, Maljorka je izjednačila i osvojila bod golom u 70. minutu.

U prvih dvadeset minuta utakmice moglo je da se pretpostavi da nas očekuje uzbudljiv rasplet.

Gosti su u 16. poveli golom Kuća, a samo tri minuta kasnije Kanales je izjednačio s bele tačke. Tu nije bio kraj uzbuđenjima u prvom poluvremenu.

Budimir je u 27. vratio prednost na stranu Maljorke, dok je Fekir u 35, takođe s bele tačke, poravnao rezultat.

Betis je u nastavku uspeo da preokrene golom Hoakina, međutim bod gostima doneo je Kubo u 70. minutu.

Betis je 12. na tabeli sa 30 bodova, dok Majorka ima 22 i zauzima 17. mesto u španskom prvenstvu.