Četvrtak, 20.02.2020.

21:00

Inter siguran u Razgradu, pobede Sportinga i Šahtjora

Fudbaleri Intera pobedili su na gostovanju Ludogorec 2:0 u šesnaestini finala Lige Evrope.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Izabranici Antonija Kontea odigrali su rutinsku i zasluženo nose lepu prednost u Milan.

Mrežu bugarske ekipe načeo je Kristijan Eriksen svojim prvencem u dresu "nerozura". Igrao se 71. minut kada je Danac zatresao mrežu domaćeg tima.

Konačan rezultat postavio je Romelu Lukaku pogotkom iz penala u 95. minutu. Revanš utakmica igra se za sedam dana u Milanu.

Fudbaleri Sportinga iz Lisabona savladali su Bašakšehir 3:1. Portugalska ekipa može da bude srećna igrom i rezultatom, međutim malu mrlju predstavlja primljen gol u 77. minutu.

Sporting je do prednosti došao u trećem minutu preko Koatesa, a udvostručio ju je Sporar u 44. minutu. Luis Vijeto je u 51. potvrdio pobedu, ali Sporting nije uspeo da sačuva mrežu.

Višća je u 77. minutu pogodio sa bele tačke i time je doneo tračak nade turskom predstavniku.

Fudbaleri Šahtjora pobedili su Benfiku sa 2:1, dok su Kopenhagen i Seltik odigrali bez pobednika 1:1.