Burno u Bolonji: Dva crvena, poraz, Mihin sukob sa sudijom

Mnogo bure bilo je na meču Bolonje i Đenoe na stadionu "Renato D'Alara".

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

EPA-EFE/GIORGIO BENVENUTI

Na kraju videli smo poraz Bolonje od 0:3 uz dva isključena igrača i to posle serije od tri uzastopne pobede, a i Siniša Mihajlović je imao svoj šou na poluvremenu.

Bolonja je bila favorit, pre svega zbog dobrih igara u poslednje vreme, ali gosti su uspeli da iskoriste to što je domaćin od 33. minuta igrao sa desetoricom zbog isključenja Šotena.

Udario je po nozi protivničkog igrača i opravdano zaradio direktan put u svlačionicu.

Gosti su preko Sumaora došli do prednosti pet minuta ranije, u 28. minutu, on je uspeo da ubaci loptu sa pet metara u mrežu Bolonje za 0:1.

Minut pre odlaska na odmor Sanabrija je povukao loptu sa svoje polovine terena, došao do gola i zatresao mrežu.

Na putu ka svlačionici, Siniša Mihajlović je došao u verbalni sukob sa sudijom Masom, imao je šta da mu zameri, ali srećom, nije zaradio isključenje, pa je vodio tim sa klupe i u nastavku.

Gosti su već imali opipljivu prednost, dva gola i igrača više, a u poslednjem minutu su iz penala preko Domenika Krišita samo potvrdili osvajanje bodova.

Ranije tokom dana Leće je pobedio ekipu Spala sa 2:1.