Subota, 15.02.2020.

14:42

Podela bodova u Inđiji

U prvom meču 21. kola Linglong Superlige Srbije, Inđija i Bačka Topola podelili su bodove – 1:1 (0:0).

Prolećni deo sezone na gradskom stadionu u Inđiji otvorili su istoimeni domaćin i TSC Bačka Topola.

Inđija je tražila izlazak iz opasne zone, s obzirom da su pre ove utakmice bili 14. na tabeli, dok je TSC želeo da nastavi sa dobrim rezultatima i ostane u borbi za plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Gosti su za nijansu bili bolji u prvom poluvremenu, ali se u tom delu igre nisu tresle mreže.

Prva je do vođstva stigla Inđija, kada je u 54. minutu 20-godišnji vezista Mihajlo Banjac pogodio mrežu gostujuće ekipe.

Izjednačenje je doneo Vladimir Silađi, pogotkom deset minuta kasnije, kojim je i postavio konačan rezultat.