Četvrtak, 13.02.2020.

22:43

Ronaldo sa "kreča" u nadoknadi spasao Juve na San Siru VIDEO

Fudbaleri Milana i Juventusa remizirali su 1:1 na San Siru u prvoj utakmici polufinala italijanskog Kupa.

Izvor: MT

Autor: MT

Ronaldo sa
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Činilo se da će pogodak Ante Rebića biti jedini na ovom meču, ali da tako ne bude pobrinuo se Kristijano Ronaldo, koji je bio precizan sa bele tačke u sudijskoj nadoknadi vremena.

Rosoneri su sve do 72. minuta i crvenog kartona za Tea Ernandeza bili bolji rival, ali brojčanu nadmoć gosti iz Torina uspeli su da iskoriste i tako izbegnu poraz.

Juve praktično da nije napravio konkretnu šansu iz igre na ovom susretu, dok su sa druge strane dobre prilike propuštali Rebić, Kastiljeho i Ibrahimović.

Odbrana Stare dame je popustila u 61. minutu, kada je centaršut Kastiljeha u gol pretvorio hrvatski reprezentativac.

Domaći su bili jako blizu trijumfa, međutim, posle pokušaja Ronalda iz okreta i igranja rukom Davida Kalabrije, arbitar Paolo Valeri uz konsultovanje VAR tehnologije, nije imao dilemu da pokaže na belu tačku.

Portugalac je rutinski iskoristio jedanaesterac i zakucao loptu iza u mrežu Đaluiđija Donarume.

Revanš je na programu 4. marta u Torinu.