Sreda, 29.01.2020.

22:50

Inter "rastužio" Vlahovića i Milenkovića i otišao u polufinale VIDEO

Fudbaleri Intera su rezultatom 2:1 pobedili Fiorentinu u četvrtfinalu kupa Italije.

Izvor: SN

Autor: SN

Inter
Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Posle večerašnje Interove pobede poznati su svi polufinalisti kupa Italije.

To znači da će se Milan boriti sa Juventusom za odlazak u finale, dok će Inter igrati sa Napolijem.

Neroazuri su do prvog pogotka stigli u prvom poluvremenu, kada je Antonio Kandreva matirao Pjetra Teraćana, a pored svih napora do drugog pogotka nisu mogli.

U nastavku, Martin Kaseres je šokirao Inter. Urugvajski štoper je uspeo da donese Fiorentini izjednačenje u 60. minutu i da kreira mini dramu.

Ipak, da se navijači Intera ne nerviraju previše postarao se Barela koji je samo sedam minuta kasnije rešio pitanje pobednika.

Nikola Milenković i Dušan Vlahović proveli su po 90 minuta na terenu u dresu Fiorentine, ali nisu uspeli da spreče poraz ljubičastih, dok na drugoj strani možemo izdvojiti debi danskog fudbalera Kristijana Eriksena u dresu Intera.