Sreda, 29.01.2020.

17:45

"Nula" Zvezde i Vardara u Beleku

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su bez golova protiv skopskog Vardara na pripremama u Turskoj.

Izvor: MS

Autor: MS

Utakmica nije obilovala preteranim šansama na terenu u Beleku, a Zvezda je najbliža golu bila u 70. minutu kada je Nemanja Milunović udarcem glavom pogodio stativu.

Pokušavali su još Ričmond Boaći, Tomane i Nikola Krstović, ali je golman Vardara sačuvao mrežu.

Zvezda je na kraju upisala prvi remi na pripremama, posle pobeda nad kiparskim Arisom (2:0) i poljskom Arkom (3:2).

"Crveno-beli" su prvo poluvreme igrali u sastavu: Borjan, Gobeljić, Pankov, Babić, Rodić, Vulić, Petrović, Simić, Garsija, Boaći, Pavkov.

Drugo poluvreme: Vasiljević, Gajić, Degenek, Milunović, Konatar, Jovančić, Nikolić, Gavrić, Ben, Vukanović, Tomane.

Tim Dejana Stankovića naredna provera čeka u subotu protiv Ludogoreca.