Utorak, 28.01.2020.

23:27

Zlatane, kako si uspeo to da promašiš? VIDEO

Golgeter Milana Zlatan Ibrahimović propustio je neverovatnu šansu u utakmici protiv Torina u četvrfinalu Kupa Italije.

Izvor: MS

Autor: MS

(Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Šveđanin je, pri rezultatu 2:2, u trećem minutu sudijske nadoknade promašio nebranjeni deo mreže sa samo tri metra.

Čak ni on sam nije mogao da veruje kakvu je šansu propusio, ali je u produžecima uspeo da se iskupi.

Ibrahimović je pogodio u 108. minutu na asistenciju Rafaela Leaa, istog igrača od kog mu je servirana šansa u finišu regularnog dela, samo nekoliko trenutaka posle pogotka Hakana Čalhanoglua.

Na kraju, Milan je slavio 4:2 i prošao među četiri najbolja tima u nacionalnom kupu.