Nedelja, 26.01.2020.

18:15

Pacini kao nekad – Verona pobedila Leče

Fudbaleri Parme pobedili su Udineze sa 2:0, u utakmici 21. kola italijanskog prvenstva.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Parma je povela u 19. minutu golom Rikarda Galjola, a pobedu je obezbedio Dejan Kuluševski u 34. minutu.

Posle devete pobede Parma je sedma na tabeli sa 31 bodom, a Udineze je pretrpeo 11. poraz i zauzima 14. mesto na tabeli sa 24 boda.

Verona je na svom terenu pobedila Leče sa 3:0.

Prvi gol postigao je Pavel Davidovič u 19. minutu, a prednost je udvostručio Mateo Pesina u 34. Konačan rezultat postavio je Đampaolo Pacini golom iz penala u 87. minutu.

Verona je nastavila niz dobrih rezultata, ima 29 bodova na devetom mestu na tabeli.

Igrači Lečea pretrpeli su 11. poraz, zauzimaju 17. mesto na tabeli sa 16 bodova i nalaze se na bod od zone ispadanja.

Sampdorija i Sasuolo odigrali su 0:0, a nerešeno je završena i utakmica Intera i Kaljarija, 1:1. Večeras igraju Roma-Lacio i Napoli-Juventus.