Subota, 18.01.2020.

20:16

Sasuolo prekinuo niz poraza

Fudbaleri Sasuola pobedili su večeras na svom terenu Torino sa 2:1, u utakmici 20. kola italijanskog prvenstva.

Izvor: PT

Autor: PT

Photo by Alessandro Sabattini/Getty Imagea

Torino je poveo u 20. minutu autogolom Manuela Lokatelija, a izjednačio je Žeremi Boga u 61. Pobedu domaćima doneo je Domeniko Berardi golom u 73. minutu.

Srpski fudbaler Filip Đuričić u igru je ušao u drugom poluvremenu i na terenu je proveo oko dvadeset minuta.

Sasuolo je prekinuo niz od tri poraza i posle šeste prvenstvene pobede zauzima 14. mesto na tabeli sa 22 boda. Torino je pretrpeo deveti poraz i osmi je na tabeli sa 27 bodova.

Ranije u subotu Lacio je pobedio Sampdoriju sa 5:1, a kasnije igraju Napoli – Fiorentina.