Ponedeljak, 13.01.2020.

22:39

Parma rutinski sa Lečeom za kraj kola Serije A

Fudbaleri Parme su savladali Leče u poslednjoj utakmici 19. kola Serije A rezultatom 2:0.

Izvor: SV

Autor: SV

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Oba gola su postignuta u drugom poluvremenu, pošto u prvih 45 minuta nije bilo ozbiljnijih šansi za gol.

Domaća ekipa je povela u 57. minutu golom Simonea Jakoponija, koji je udarcem glavom zatresao mrežu protivnika.

Konačan rezultat je u 72. minutu postavio Andreas Kornelijus, a svega dva minuta kasnije je fudbaler Lečea Đanluka Lapadula pogodio prečku.

On je imao veliku šansu i u 86. minutu, a prilike za gol su propustili Žervinjo i Andrea Rispoli u nadoknadi vremena.