Nedelja, 22.12.2019.

14:33

Ajaks prekinuo niz poraza, gol i asistencija Tadića VIDEO

Fudbaleri Ajaksa prekinuli su loš niz rezultata i savladali ADO Den Hag rezultatom 6:1.

Izvor: LN

Autor: LN

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Ajaks je prekinuo niz od dva uzastopna poraza u prvenstvu i bio ubedljiv u 18. kolu.

Već posle prvih 45 minuta znao se pobednik, s obzirom da je tim iz Amsterdama na pauzu otišao sa 4:0.

Prvi se u listu strelaca upisao Zijeh, za njim van de Bek i Ekelenkamp, a onda i Gravenberh, kojem je asistirao Dušan Tadić.

Tadićevu asistenciju pogledajte OVDE.

Ajaks je nastavio da napada u drugom poluvremenu i do 5:0 došao već u 48. minutu, kada je gol postigao srpski reprezentativac.

Tadićev gol pogledajte OVDE.

"Šesticu" je kompletirao Traore u 63. minutu, a na konačnih 6:1 je postavio Gusens u 92. minutu iz penala.