Nedelja, 08.12.2019.

23:06

Novi gol Radonjića! VIDEO

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić je postigao gol u pobedi Marselja nad Bordoom od 3:1.

Izvor: SV

Autor: SV

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Krilni napadač je startovao meč sa klupe, ušao je u igru u 64. minutu, a u strelce se upisao u drugom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Radonjić se našao usamljen u kaznenom prostoru sa leve strane, sačekao je, procenio okolnosti i poslao loptu u suprotan ugao gola protivnika.

Utakmica nije dobro startovala za Marselj, pošto je u 31. minutu Jasin Adli doneo prednost gostujućem timu.

Izjednačenje je stiglo u 48. minutu preko Džordana Amavija, a preokret je kompletirao Morgan Sanson u 60. minutu.

Četiri minuta kasnije je Radonjić zaigrao i uspeo je da postigne treći gol za francuski tim u kratkom vremenskom periodu.

U ostalim mečevima dana Rems je savladao ekipu Sent Etjena sa 3:1, dok je Nant sa 1:0 pobedio Dižon.