Nedelja, 08.12.2019.

14:45

Greška Dmitrovića za poraz Eibara od Hetafea VIDEO

Fudbaleri Hetafea su minimalnim rezultatom (1:0) pobedili ekipu Eibara u 16. kolu španske LaLige.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Hetafe nastavlja sa dobrim igrama u nacionalnom fudbalskom šampionatu i posle 16 odigranih utakmica nalaze se na 4. poziciji iza Barselone, Real Madrida i Sevilje.

Oni su se u prvom meču nedeljnog programa sastali sa ekipom Eibara koju su pobedili sa 1:0, a strelac tog jedinog gola bio je Anhel Rodriges u 67. minutu utakmice.

Da stvar bude još gora, Rodriges je taj pogodak postigao posle greške srpskog reprezentativnog golmana Marka Dmitrovića.

Dmitrović je istrčao na loptu posle pasa u prostor, ali nije bio dovoljno brz, pa je Anhel stigao pre Dmitrovića do te lopte, zatim je bez većih problema obišao golmana Eibara i tim golom je njegov tim upisao sva tri boda.

Dmitrovićevu grešku i Rodrigesov pogodak možete videti OVDE.

Drugi srpski reprezentativac Nemanja Maksimović igrao je svih 90 minuta za Hetafe i bio je jedan od najboljih aktera ove utakmice. Fabijan Oreljana, fudbaler Eibara, u 7. minutu sudijske nadoknade zaradio je i crveni karton zbog raspravljanja, pa ga čeka i suspenzija.