Subota, 30.11.2019.

19:30

Da li je Marin bio u ofsajdu? VIDEO

Crvena zvezda je na stadionu "Rajko Mitić" povela protiv Voždovca sa 1:0 pogotkom Marka Marina u 60. minutu.

Gosti su dugo odolevali, ali su posle velikog pritiska u prvih 15 minuta drugog poluvremena konačno popustili.

U 60. minutu, igrači domaćeg tima su odigrali dobru kombinaciju, Tomane je proigrao Marka Marina koji je uspeo da iz neposredne blizine zatrese mrežu gostiju.

Ostaje dilema da li se napadač crveno-belih našao u ofsajd poziciji ili ne.

Sudija Jovan Šegrt i pomoćnici nisu ništa signalizirali i tako je domaćin poveo.

Takođe, i prvom delu je bila i sporna situacija kod gola Voždovčana koji je sudija poništio zbog načinjenog prekršaja u skoku.

Sporne situacije pogledajte u priloženim video snimcima.