Četvrtak, 28.11.2019.

21:58

Sadik: Nisam tužan, besan sam VIDEO

Napadač Partizana Umar Sadik razočaran je ispuštenom pobedom na gostovanju AZ Alkmaru u Hagu.

Izvor: A. Kovačević

Autor:A. Kovačević

Crno-beli su vodili 2:0 do 88. minuta, imali igrača više od 83, ali je AZ uspeo da izjednači u nadoknadi vremena i ostavi Partizan bez šansi da se u poslednjem kolu bori za nokaut fazu LE.

"Juče sam vam rekao da moramo dati 110 odsto jer 100% nije dovoljno. Nisam tužan, ljut sam. Ne možeš doći ovde, voditi 2:0 deset minuta pre kraja i primiti dva gola. Mnogo je bolno. Ovo je velika lekcija za sve nas igrače", rekao je Sadik.

Partizan će u poslednjem kolu dočekati Astanu 12. decembra, u meču bez rezultatskog značaja.

AZ će gostovati Mančester junajtedu na Old Trafordu, potrebna mu je pobeda za ostajanje prvog mesta u Grupi L.