Dušan Vlahović zablistao – dva gola u debaklu Fiorentine VIDEO

Fudbaleri Fiorentine doživeli su debakl protiv Kaljarija i pored blistave partije Dušana Vlahovića.

Izvor: LN

Autor: LN

Kaljari je na domaćem terenu savladao Fiorentinu sa 5:2 u 12. kolu Serije A.

U jednom trenutku bilo je poprilično sramotno po goste, koji su gubili 5:0, ali se za nešto pristojniji poraz pobrinuo bivši napadač Partizana.

Kaljari je na poluvremenu imao ogromnih 3:0, a strelci su bili Rog, Piskane i Simeone.

U nastavku ništa nije bilo bolje za goste, koji su imali veći posed i približnu statistiku, ali su se izuzetno loše branili. U 65. minutu je bilo 5:0, posle golova Pedra i Najngolana.

Tada je na scenu stupio mladi Vlahović. On se upisao na semafor u 75. minutu, a onda 12 minuta kasnije postavio na konačnih 5:2.

Golove 19-godišnjaka koji je prošlog leta prešao u "violu" iz Humske pogledajte OVDE i OVDE.