Nedelja, 27.10.2019.

23:20

PSŽ za poluvreme deklasirao Marsej

Fudbaleri Pari Sen Žermena su sa 4:0 savladali Olimpik iz Marseja u poslednjoj utakmici 11. kola Lige 1.

Izvor: SV

Autor: SV

(Tanjug/AP Photo/Kamil Zihnioglu)

Ovim trijumfom je klub iz francuske prestonice dodatno utvrdio svoje prvo mesto na tabeli i sada ima 27 bodova, čak osam više od drugoplasiranog Nanta.

Meč je praktično bio rešen u prvom poluvremenu, kada su pali svi golovi Parižana.

Mrežu gostiju je u desetom minutu otključao Mauro Ikardi, a 16. minuta kasnije je postigao i svoj drugi gol.

U 32. minutu je Anhel di Marija zabeležio prvu asistenciju upućenu Kilijanu Mbapeu, a isti igrači su režirali gol u 44. minutu.

Reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić je meč proveo na klupi za rezervne igrače Marseja.