Četvrtak, 10.10.2019.

17:13

Nejmar u klubu 100, Senegal odoleo Brazilu

Fudbaleri Brazila i Senegala remizirali su 1:1, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Singapuru.

Izvor: MT

Autor: MT

Photo by Lionel Ng/Getty Images

"Karioke", nakon poraza od Perua i remija sa Kolumbijom, ponovo nisu uspele da ostvare trijumf u pripremnim utakmicama pred kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Kataru, koje počinju u martu u 2020. godine.

Aktuelni šampioni Južne Amerike igrali su u najjačem sastavu, a vođstvo im je doneo Roberto Firmino, golom u 9. minutu.

Poravnanje rezultata i konačan rezultat utakmice postavljen je u nadoknadi prvog poluvremena, kada je penal iskoristio Famara Dedu.

Zanimljivo, ovo je bio 100. meč za Nejmara u nacionalnoj selekciji, međutim, on nije uspeo da postigne 61. pogodak.