Petak, 04.10.2019.

23:10

VAR režirao remi u Sevilji – Dmitrović nije uspeo da sačuva mrežu

Fudbaleri Betisa i Eibara remizirali su 1:1 (0:1) u premijernom meču osmog kola španske LaLige.

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Baski su poveli u Sevilji u 34. minutu golom Fabijana Oreljane iz penala koji je napravio Serhio Kanales.

Usledio je žestok pritisak domaćina koji 20 minuta pre kraja stigao do poravnanja zahvaljujući VAR tehnologiji.

Loren je uspeo da savlada reprezentativnog golmana Srbije Marka Dmitrovića nakon što je natrčao na loptu u kaznenom prostoru.

Tek nakon što je konsultovan VAR, sudija Alehandro Ernandes je priznao gol za domaćina za slavlje navijača na "Benito Viljamarin" stadionu u Sevilji.

Međutim, sudija Ernandes ih je razočarao u nadoknadi vremena jer je posle nove konsultacije VAR tehnologije poništio pogodak za pobedu.

Eibar je tako propustio šansu da zabeleži treću uzastopnu pobedu, dok je Betis remizirao treći put u poslednjih pet kola pa su dve ekipe ostale izjednačene na tabeli sa po devet bodova.