Subota, 21.09.2019.

18:08

LaLiga: Dmitrović odličan u remiju, pobeda Viljareala

Fudbaleri Levantea i Eibara igrali su nerešeno bez golova, u petom kolu španske LaLige.

Izvor: LN

Autor: LN

EPA-EFE/Javier Etxezarreta

Srpski golman iz Eibara Marko Dmitrović tako je ostao nesavladan, a u 81. minutu je dobio žuti karton.

Eibar je osvojio tek drugi bod ove sezone u španskom prvenstvu, dok Levante ima sedam.

Viljareal je prethodno sa 2:0 na svom stadionu pobedio Valjadolid.

U tom meču nije viđen zanimljiv fudbal u prvih 45. minuta, ali je onda Viljareal pokazao zavidnu nadmoć nad gostima u nastavku.

"Žuta podmornica" imala je čak 14 šuteva ka golu rivala, naspram protivnikovih šest, uz veći posed lopte.

Na prvi gol se čekalo do 77. minuta, kada je Santi Kasorla realizovao penal, da bi na konačnih 2:0 povisio Ontiveros u 89. minutu.