Ponedeljak, 16.09.2019.

23:16

Šok u Torinu – Leče odnosi sva tri boda!

Fudbaler Lečea su iznenadili Torino na gostovanju, slavili sa 2:1 i ostvarili prvi trijumf u sezoni.

Izvor: SV

Autor: SV

(Tanjug/Alessandro Di Marco/ANSA via AP)

Utakmica odigrana na Olimpijskom stadionu u Torinu je bila i poslednja u trećem kolu Serije A.

Za domaći tim, koji je doživeo prvi poraz u sezoni, nije nastupio reprezentativac Srbije Saša Lukić.

Fudbaleri Lečea su do prvog gola stigli u 35. minutu, kada je precizan bio Dijego Farijas.

Na izjednačenje se čekalo sve do 58. minuta, kada je Andrea Beloti realizovao jedanaesterac, dosuđen zbog prekršaja Andree Tabanelija 120 sekundi ranije.

Gol vredan tri boda je za Leče postigao Marko Mankosu, stigavši pre svih do lopte što je Salvatore Sirigu odbranio odličan udarac Marka Kalderonija.