Subota, 14.09.2019.

22:00

Remi Voždovca i Čukaričkog

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog igrali su večeras na Dušanovcu nerešeno 2:2 u osmom kolu Super lige Srbije.

Izvor: SN

Autor: SN

U dinamičnoj utakmici na krovu "TC Stadion" viđeno je dosta uzbuđenja, a gosti s Banovog brda su pola sata pre utakmice imali vođstvo od dva gola, ali, tim Aleksandra Veselinovića nije uspeo da osvoji tri boda.

Vodeći gol za Čukarički postigao je Luka Stojanović u 34. minutu, da bi na 2:0, posle samo 30 sekundi u igri, povisio Veljko Birmančević u 60.

Domaćin je vrlo brzo stigao do izjednačenja, pošto je već u 62. minutu Miloš Stojčev smanjo zaostatak, da bi izjednačenje i konačan rezultat u 65. postavio Nemanja Nikolić.

Čukarički je posle ovog remija četvrti sa 16 bodova, dok je Voždovac 10. sa osam. Nešto ranije u toku dana, Javor je sa 3:0 pobedio Rad, dok je Napredak u Surdulici sa 4:1 slavio protiv Radnika.