Petak, 13.09.2019.

22:32

Volfsburg "preskočio" Bajern

Fudbaleri Fortune i Volfsburga remizirali su (1:1) u Dizeldorfu u četvrtom kolu nemačke Bundeslige.

Izvor: LN

Autor: LN

Volfsburg
EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Volfsburg je zabeležio drugi remi, posle uvodne dve pobede, dok je Fortuna osvojila četvrti bod posle dva uzastopna poraza.

Domaćin iz Dizeldorfa poveo je u 16. minutu preko Giselmana, ali je već u 29. bilo nerešeno posle pogotka Veghorsta na asistenciju Brekala.

Snage su bile podjednake u prvom poluvremenu, ali su gosti bili jasno bolji u nastavku. Ipak, to im nije donelo velike šanse, pa ni gol kojim bi došli do sva tri boda.

U 86. minutu hrvatski reprezentativac Brekalo je imao sjajnu šansu, opalio loptu iz sve snage, ali mu je Stefen odbranio udarac.

U narednom kolu Volfsburg dočekuje Hofenhajm, dok Fortuna ide na gostovanje Menhengladbahu.