Nedelja, 25.08.2019.

20:03

Remi Moldea uoči duela sa Partizanom, teška povreda Muse Ndžajea

Fudbaleri Moldea su odigrali nerešeno u domaćem prvenstvu protiv ekipe Odsa, uoči revanš utakmice sa Partizanom.

Izvor: SV

Autor: SV

Protivnik srpskog tima u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope je na svom terenu odigrao nerešeno, 2:2.

Remijem je Molde obezbedio sebi bod više u odnosu na drugoplasirani Bodo, ali taj tim ima utakmicu manje. Molde ima 40 bodova, Bodo 39. a na trećem mestu je Ods sa 35 poena.

Meč nije dobro počeo po Molde, jer je Torger Broven u 24. minutu doneo vođstvo Odu.

Rezultat je u 42. minutu izjednačio Leke Džejms, a u 54. minutu je Molde poveo preko Eirida Hestada.

Konačan rezultat je postavio Borven, svojim drugim golom u 69. minutu.

Za Ods je do 17. minuta igrao Musa Ndžaje, pozajmljeni fudbaler Partizana, koji je morao da izađe zbog povrede.

Sumnja se da je pokidao Ahilovu tetivu.

Molde i Partizan u četvrtak igraju utakmicu koja će odlučiti o učesniku grupne faze Lige Evrope, a "crno-beli" imaju prednost od 2:1 iz prve utakmice.