Subota, 24.08.2019.

23:00

Valensija poražena u Vigu, povreda Maksimovića u remiju Hetafea

Fudbaleri Valensije izgubili su na gostovanju od Selte 1:0, u drugom kolu La Lige.

Izvor: PT

Autor: PT

Graham Chadwick /Allsport

"Slepi miševi" odigrali su veoma lošu utakmicu i na kraju mogu da budu zadovoljni što su primili samo jedan gol.

Selta je u nadoknadi drugog poluvremena imala priliku iz penala da udvostruči prednost, međutim Suares je promašio šut s bele tačke.

Selta je ostvarila prvu pobedu u sezoni, dok Valensija čeka na triumf.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović povredio se na utakmici između Hetafea i Atletik Bilbaa. Meč je završen rezultatom 1:1, a Maksimović je u 41. minutu morao da izađe zbog povrede.

Nije još poznato o kojoj se povredi radi i koliki je stepen.