Utorak, 13.08.2019.

21:18

Tadić promašio penal pa realizovao dva! VIDEO

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić je promašio jedan, a potom realizovao dva penala u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona protiv PAOK.

Izvor: SV

Autor: SV

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Reprezentativac Srbije je u 31. minutu propustio priliku da zatrese mrežu gostujućeg tima.

Tadić je hteo da plasira loptu u desni deo gola golmana Aleksandrosa Pashalakisa, ali je grčki čuvar mreže prozreo njegovu nameru.

Novu šansu je srpski fudbaler dobio u 43. minutu, promenio je potpuno način izvođenja najstrože kazne i rutinski poslao loptu u levi deo gola solunskog tima.

Drugi gol na utakmici postigao je u 84. minutu, takođe iz jedanaesterca.

Prva utakmica odigrana u Solunu je završena rezultatom 2:2, a u Amsterdamu je prvi do prednosti stigao PAOK, golom Dijega Bisesvara u 23. minutu.