Nedelja, 11.08.2019.

13:57

Prvi gol Grizmana u dresu Barselone VIDEO

Fudbaleri Barselone pobedili su Napoli sa 4:0 u prijateljskoj utakmici, a meč je obeležio i prvi gol Antoana Grizmana u dresu novog kluba.

Izvor: SN

Autor: SN

Photo by David Ramos/Getty Images

Nešto više od 60.000 gledalaca nije videlo nijedan gol u prvom poluvremenu, a onda je Barsa u nastavku sa četiri gola deklasirala Italijane.

Sve je počelo u 48. minutu, kada je posle odbitka strelac bio Luis Suares, a samo osam minuta kasnije "Kamp Nou" je bio oduševljen pošto je novo pojačanje iz Atletiko Madrida, Antoan Grizman, povećalo prednost na 2:0.

Sjajan momentum "Katalonaca" iskoristio je Luis Suares i povisio na 3:0, da bi konačan rezultat postavio Osman Dembele u 63. minutu utakmice.

Barselona deluje spremno i "naštimovano" za narednu sezonu, a ukoliko budu uspeli da vrate brazilskog fudbalera Nejmara biće još mnogo opasniji protivnik kako u domaćem šampionatu tako i u Ligi šampiona.