Sreda, 24.07.2019.

21:40

Savršen centaršut Ivanića, Boaći se "poklonio" VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Helsinkija 1:0 posle prvog poluvremena prvog meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Savršen centaršut Ivanića, Boaći se

Crveno-beli su dominirali u prvih 45 minuta, saterali su Fince u šesnaesterac i imali 12 šuteva u odnosu na nijedan rivala.

Srpski šampion je uspeo da stekne minimalnu prednost pred oko 25.000 navijača u 27. minutu.

Neposredno nakon što je propustio zicer, Mirko Ivanić se iskupio savršenim centaršutom sa desne strane.

Kao rukom je ronašao na drugoj stativi Ričmonda Boaćija koji je uprkos povlačenju svog rivala za rame uspeo glavom da savlada golmana Helsinkija.

Napadač iz Gane je postigao drugi gol ove sezone, a oba je dao na "Rajku Mitiću" u kvalifikacijama za LŠ.

Tok meča sa "Rajka Mitića" možete pratiti u LIVE BLOGU B92.