Petak, 19.07.2019.

21:52

Iznenađenje na startu Linglong Superlige: Prvenac Bačke Topole na Voždovcu

Utakmicom između Voždovca i TSC Bačke Topole započeo je novi šampionat u Linglong Superligi Srbije.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Debitanti u elitnom društvu, igrači TSC Bačke Topole napravili su malo iznenađenje pošto su kao gosti slavili rezultatom 2:1.

Tako će 19. jul biti crvenim slovima upisan u klupsku istoriju kao dan kada je klub ostvario prvi trijumf u superligaškom takmičenju.

Gosti su bili veoma agilni, poveli su u 55. minutu preko Saše Tomanovića, da bi 15 minuta kasnije domaći tim uspeo da izjednači. Strelac je bio Miloš Stojčev.

Ipak, uporni fudbaleri iz bačke Topole, nisu se zadovoljili bodom, krenuli su ponovo ofanzivno i u 75. minutu stigli do pobedonosnog pogotka čiji strelac je bio Vladimir Silađi.