Nedelja, 23.06.2019.

09:20

Gol Kataija iz "slobodnjaka" dovoljan za bod Čikagu VIDEO

Bivši fudbaler Olimpijakosa, Vojvodine i Crvene zvezde, Aleksandar Katai, postigao je novi pogodak u MLS.

Gol Kataija iz
Photo by Jonathan Daniel/Getty Images

Fudbaler Čikago Fajera je u svom stilu, golom iz slobodnog udarca, doneo prednost svom timu, ali to nije bilo dovoljno za pobedu protiv Real Solt Lejka.

Meč je završen rezultatom 1:1, pošto je Real Solt Lejk izjednačio u 33. minutu iz jedanaesterca.

Katai je postigao gol u petom minutu. Čikago je imao slobodan udarac na dvadesetak metara od gola. Katai je lukavo šutirao po zemlji, lopta je proišla pored zida i završila u mreži.

Kako je to uradio možete pogledati u priloženom videu, a posle ovog remija Čikago Fajer je osmi na tabeli Istočne konferencije sa 19 bodova.