Sreda, 12.06.2019.

08:08

Šokantan poraz Hrvatske, zvižduci zbog "3-5-2"

Fudbalska reprezentacija Hrvatske je izgubila u prijateljskoj utakmici odigranoj u Varaždinu od selekcije Tunisa rezultatom 2:1.

Izvor: SV

Autor: SV

Šokantan poraz Hrvatske, zvižduci zbog
EPA-EFE/ANTONIO BAT

Igrači vicešampiona sveta su ispraćeni zvižducima, pošto nisu pokazali igru dostojnu tog epiteta.

Hrvatski mediji navode da je selektor Zlatko Dalić izveo neuspeli eksperiment i da je na teren izveo ekipu u formaciji 3-5-2.

Afrička ekipa je povela u 16. minutu preko Anisa Badrija, a u izveštajima se navodi da je do poluvremena mogla da postigne još nekoliko golova.

U nastavku je Hrvatska bolje zaigrala, pošto je Dalić vratio ekipu u formaciju 4-4-2, ali je Tunis ipak poveo, posle jedanaesterca koji je izveo Naim Sliti.

Do kraja je domaći tim uspeo da izjednači, preko Bruna Petkovića.