Petak, 07.06.2019.

22:00

Srbija "pogubila konce" u Ukrajini VIDEO

Fudbaleri Srbije odigrali su katastrofalno prvo poluvreme u ukrajinskom Lavovu, dok ni nastavak nije bio ništa bolji.

Izvor: LN

Autor: LN

Srbija
EPA-EFE/MYKOLA TYS

Posle prvih 45 minuta reprezentativci naše zemlje izgledali su bez ikakvog plana, a Ukrajinci su to maestralno iskoristili.

Iako je domaćin konstantno napadao, "orlovi" su se držali u igri, ali su za samo 6 minuta doživeli potpuni "potop".

Strelac prvog gola bio je Viktor Cigankov u 22. minutu, da bi zatim, u 28, na 2:0 povisio isti igrač.

Njegov prvi gol pogledajte OVDE, a drugi možete videti OVDE.

Ni drugo poluvreme nije počelo bolje po "orlove" – Jevhen Konopljanka je iskoristio nov pad koncentracije odbrane Srbije i povisio na 3:0. Taj gol pogledajte OVDE.

Reprezentativci naše zemlje uspeli su da uhvate dah, ali samo na kratko. Već u 59. minutu bilo je 4:0, za šta se pobrinuo Roman Jaremčuk. Njegovo umeće pogledajte OVDE.

Za potpuni kolaps i popularnu "petardu" pobrinuo se Konopljanka. On je u 75. minutu krunisao svoju odličnu partiju drugim pogotkom na meču, koji možete videti OVDE.